Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Biuro Rachunkowo-Finansowe Aleksandra Witkowska

Data dodania: 2012-01-25
Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 

Biuro Rachunkowo-Finansowe Aleksandra Witkowska

działa na podstawie licencji wydanej przez

Ministra Finansów o numerze 30889/2008

Celem nadrzędnym Biura Rachunkowo-Finansowego Aleksandra Witkowska jest zapewnienie każdemu Klientowi wszechstronnej pomocy w prowadzeniu szeroko pojętej ksiegowości dla dużych i małych przedsiębiorców. Cel ten realizujemy poprzez szeroką gamę usług księgowych, popartych zasobami wiedzy, szkoleń i praktyk.

Moim Klientom oferuję rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego.
Jeżeli kontrole prowadzone w Twojej Firmie są dla Ciebie stresujące i uciążliwe, zleć mi prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej i finansowej firmy, udziel mi pełnomocnictwa.

Będą się one wtedy odbywać w siedzibie mojego biura i to ja na podstawie udzielonego mi pełnomocnictwa, będę Cię reprezentować przed wskazanymi organami kontroli, np. kontrolą podatkową z Urzędu Skarbowego, kontrolą skarbową z UKS, kontrolami z ZUS, Inspekcji Pracy, itd.

Biuro Rachunkowo-Finansowe Aleksandra Witkowska współpracę z Klientem opiera na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu.

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej. Przedkłada się to na mój profesjonalizm w obsłudze Klientów. Staram się być zawsze dla Przedsiębiorców najlepszym partnerem w biznesie.

Kieruję się przede wszystkim zasadą jak najwięcej korzyści dla Klienta, nastawiam się na współpracę długoterminową, oferując najwyższą jakość obsługi.

Serdecznie zapraszam do współpracy
mgr Aleksandra Witkowska

Kontakt

kom. +48 781 029 540
gg: 36521563
mail: rach.biuro@tlen.pl
http://finansjeralubuska.pl

adres biura:
Żółwin 63, 66-300 Międzyrzecz

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
międzyrzecki

Powiat międzyrzecki – powiat w województwie lubuskim ze stolicą w Międzyrzeczu. Zaliczają się do niego gminy Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Przytoczna, Pszczew oraz miasta Międzyrzecz, Skwierzyna i Trzciel. W powiecie przeważającą część stanowią lasy.

Ciekawostką historyczną, a tym samym atrakcją turystyczną są bryły bunkrów i wielokilometrowe zapory przeciwczołgowe. Najbardziej znanym zabytkiem jest zamek w Międzyrzeczu oraz muzeum, w którym możemy znaleźć największą w Polsce kolekcję portretów trumiennych. Wypoczynek na łonie natury zapewnia Pszczewski Park Krajobrazowy oraz Puszcza Notecka.

Do powiatu prowadzą drogi krajowe S3, DK24, DK92 oraz kilka dróg wojewódzkich.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola