Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MIĘDZYRZECZ: Kandydaci na burmistrza. SONDA PRZEDWYBORCZA

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
W Gminie Międzyrzecz w tegorocznych wyborach swój udział zadeklarowało, aż pięciu kandydatów na burmistrza: Irena Buzarewicz, Marek Cieloch, Bogusław Czop, Remigiusz Lorenz i Zbigniew Smejlis. 19 października o godz. 24:00 zakończy się okres kampanii wyborczej i zacznie obowiązywać cisza wyborcza. Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października. Lokale wyborcze otwarte będą tego dnia w godzinach 7:00 – 21:00. Udział w wyborach pięciu kandydatów bez wątpienia doprowadzi do znacznego rozłożenia głosów. Czym to może skutkować? Cóż, taki układ może spowodować to, że w pierwszym terminie wybory nie zostaną rozstrzygnięte i będziemy mieli drugą turę.  Czy po pierwszej turze zmieni się układ na lokalnej scenie politycznej, trudno przewidzieć. Do ciszy wyborczej zostało praktycznie tylko dziewięć dni. Wspólnie zastanówmy się który z kandydatów ma szansę na najwyższe, społeczne poparcie w tegorocznych wyborach. SONDA  PRZEDWYBORCZA  2018 SONDA PRZEDWYBORCZA Który z kandydatów na burmistrza Międzyrzecza ma największe szanse na wygraną w tegorocznych wyborach ? [kolejność kandydatów w sondzie jest przypadkowa]Irena Buzarewicz-KowalMarek CielochBogusław CzopRemigiusz LorenzZbigniew SmejlisCAPTCHA   KANDYDACI Irena Buzarewicz-KowalIrena Buzarewicz-Kowal – emerytowana nauczycielka,  59 lat, (Komitet Wyborczy Wyborców Irena Buzarewicz Lepsza Gmina Międzyrzecz);   Marek CielochMarek Cieloch   –  analityk rynków kapitałowych, walutowych i surowcowych, Trader,   49 lat, zamieszkały  Międzyrzeczu. (Komitet  Wyborczy  Prawo I Sprawiedliwość);   Bogusław CzopBogusław Czop – pracownik Urzędu Skarbowego w Międzyrzeczu,  52 lata, (Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Czop);   Remigiusz LorenzRemigiusz Lorenz –  obecny  burmistrz Międzyrzecza,  43 lata (Komitet Wyborczy Wyborców Forum Międzyrzeckich Inicjatyw);   Zbigniew SmejlisZbigniew Smejlis –  radny powiatowy w Międzyrzeczu,  54 lata (Komitet Wyborczy Wyborców Międzyrzecz Moje Miasto 3xM). Burmistrza Międzyrzecza wybierać będziemy w wyborach większościowych – tu możliwe są dwie tury głosowania.  Jeśli w gminie w pierwszej turze wyborów na burmistrza, żaden z kandydatów nie uzyska ponad 50% społecznego poparcia, to 4 listopada spotkamy się przy urnach kolejny raz podczas drugiej tury wyborów. Artykuł MIĘDZYRZECZ: Kandydaci na burmistrza. SONDA PRZEDWYBORCZA pochodzi z serwisu Ziemia Międzyrzecka.

Pełna treść wiadomości na: miedzyrzecz.biz/?p=30547
miedzyrzecz.biz, Źródło artykułu: miedzyrzecz.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  międzyrzecki

  Powiat międzyrzecki – powiat w województwie lubuskim ze stolicą w Międzyrzeczu. Zaliczają się do niego gminy Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Przytoczna, Pszczew oraz miasta Międzyrzecz, Skwierzyna i Trzciel. W powiecie przeważającą część stanowią lasy.

  Ciekawostką historyczną, a tym samym atrakcją turystyczną są bryły bunkrów i wielokilometrowe zapory przeciwczołgowe. Najbardziej znanym zabytkiem jest zamek w Międzyrzeczu oraz muzeum, w którym możemy znaleźć największą w Polsce kolekcję portretów trumiennych. Wypoczynek na łonie natury zapewnia Pszczewski Park Krajobrazowy oraz Puszcza Notecka.

  Do powiatu prowadzą drogi krajowe S3, DK24, DK92 oraz kilka dróg wojewódzkich.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola