Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MIĘDZYRZECZ: Turniej piłki siatkówkowej służb mundurowych z okazji Setnej Rocznicy Niepodległości

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
14 września 2018 roku na hali widowiskowo – sportowej Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku w Międzyrzeczu odbył się „Turniej piłki siatkowej służb  mundurowych powiatu międzyrzeckiego o Puchar Burmistrza Międzyrzecza”. Turniej zorganizowany był przez Dyrektora Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu ppłk. Arkadiusza Tomczaka z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zawody objęte były patronatem Burmistrza Międzyrzecza. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn reprezentujących poszczególne służby mundurowe naszego powiatu: żołnierze z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu, a także funkcjonariusze z Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu. Najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja międzyrzeckiej brygady zmechanizowanej, która w trzecim, decydującym secie wygrała dwupunktową przewagą z reprezentacją międzyrzeckiego aresztu. Poszczególne drużyny zajęły w rozgrywkach następujące miejsca: I miejsce – 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana w Międzyrzeczu II miejsce – Areszt Śledczy w Międzyrzeczu III miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu IV miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu V miejsce – Ochotnicza Straż Pożarna w Międzyrzeczu W trakcie turnieju na trybunach nie zabrakło kibiców, a w szczególności Burmistrza Międzyrzecza Remigiusza Lorenza, komendanta policji 202020komendanta PSP st. bryg. Marka Harkota, komendanta gminnego OSP – dowódcy JRG PSP mł. bryg. Dariusza Surmy, szefa sztabu 17 WBZ ppłk. Wojciecha Luzaka oraz organizatora turnieju, dyrektora aresztu ppłk. Arkadiusza Tomczaka. Wszystkie drużyny został uhonorowane okolicznościowymi pucharami i dyplomami, które wręczył osobiście Burmistrz Międzyrzecza Remigiusz Lorenz wraz z dyrektorem międzyrzeckiego aresztu ppłk. Arkadiuszem Tomczakiem. Wyróżnienie MVP turnieju otrzymał Maciej Gajek, reprezentant międzyrzeckiej brygady zmechanizowanej. Rzecznik prasowy Dyrektora Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu – por. Jacek Ćwiertnia Artykuł MIĘDZYRZECZ: Turniej piłki siatkówkowej służb mundurowych z okazji Setnej Rocznicy Niepodległości pochodzi z serwisu Ziemia Międzyrzecka.

Pełna treść wiadomości na: miedzyrzecz.biz/?p=29606
miedzyrzecz.biz, Źródło artykułu: miedzyrzecz.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  międzyrzecki

  Powiat międzyrzecki – powiat w województwie lubuskim ze stolicą w Międzyrzeczu. Zaliczają się do niego gminy Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Przytoczna, Pszczew oraz miasta Międzyrzecz, Skwierzyna i Trzciel. W powiecie przeważającą część stanowią lasy.

  Ciekawostką historyczną, a tym samym atrakcją turystyczną są bryły bunkrów i wielokilometrowe zapory przeciwczołgowe. Najbardziej znanym zabytkiem jest zamek w Międzyrzeczu oraz muzeum, w którym możemy znaleźć największą w Polsce kolekcję portretów trumiennych. Wypoczynek na łonie natury zapewnia Pszczewski Park Krajobrazowy oraz Puszcza Notecka.

  Do powiatu prowadzą drogi krajowe S3, DK24, DK92 oraz kilka dróg wojewódzkich.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola