Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Producent rur Międzyrzecz Międzyrzecz. Polskie Rury Preizolowane

 
Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz. Polskie Rury Preizolowane zlokalizowany jest w Międzyrzeczu. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Jesteśmy producentem rur preizolowanych, elastycznych i polietylenowych. Nasza oferta to również kształtki preizolowane, preizolowana armatura stalowa, elementy do hermetyzacji zespołu złącza, elementy do zakończenia izolacji i rurociągu, a także elementy do wykonania przejść przez ścianę i komplety do wykonywania wcinki w istniejące rurociągi. Polecamy rury proste, czarne w odcinkach 6 i 12 m, jak również rury ocynkowane w odcinkach 6 m oraz rury preizolowane gięte. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość naszych produktów, a naszą kadrę stanowią doświadczeni pracownicy. Zapraszamy do współpracy. zpum.pl/

 


PKTplVideo
 
Data pliku video: 2018-11-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  międzyrzecki

  Powiat międzyrzecki – powiat w województwie lubuskim ze stolicą w Międzyrzeczu. Zaliczają się do niego gminy Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Przytoczna, Pszczew oraz miasta Międzyrzecz, Skwierzyna i Trzciel. W powiecie przeważającą część stanowią lasy.

  Ciekawostką historyczną, a tym samym atrakcją turystyczną są bryły bunkrów i wielokilometrowe zapory przeciwczołgowe. Najbardziej znanym zabytkiem jest zamek w Międzyrzeczu oraz muzeum, w którym możemy znaleźć największą w Polsce kolekcję portretów trumiennych. Wypoczynek na łonie natury zapewnia Pszczewski Park Krajobrazowy oraz Puszcza Notecka.

  Do powiatu prowadzą drogi krajowe S3, DK24, DK92 oraz kilka dróg wojewódzkich.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola