Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

V Parada Lokomotyw Międzyrzecz 2018

 
V Parada Lokomotyw Międzyrzecz 2018 to kontynuacja parady, która do IV edycji organizowana była w Międzychodzie. Niestety stan techniczny tamtejszej linii kolejowej nie pozwolił na kolejne imprezy dlatego 23 czerwca 2018r. parada została zorganizowana została w Międzyrzeczu. W Paradzie brało udział kilka lokomotyw m.in. Ol49-69, SM30-507, SZT MR4080+MRD, BR285-128. Udostępniona do zwiedzania była również lokomotywa EU07-238 Captrain. Na filmie nie ma typowo ujęć z samej parady lecz pociągów wokół paradowych :) Zapraszam serdecznie do obejrzenia ! :D Pozdrawiam znajomą załogę z Traxxa Lotosu !!! Okolice Międzyrzecza | 23.06.2018r.

 


Gagarin1103
 
Data pliku video: 2018-11-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  międzyrzecki

  Powiat międzyrzecki – powiat w województwie lubuskim ze stolicą w Międzyrzeczu. Zaliczają się do niego gminy Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Przytoczna, Pszczew oraz miasta Międzyrzecz, Skwierzyna i Trzciel. W powiecie przeważającą część stanowią lasy.

  Ciekawostką historyczną, a tym samym atrakcją turystyczną są bryły bunkrów i wielokilometrowe zapory przeciwczołgowe. Najbardziej znanym zabytkiem jest zamek w Międzyrzeczu oraz muzeum, w którym możemy znaleźć największą w Polsce kolekcję portretów trumiennych. Wypoczynek na łonie natury zapewnia Pszczewski Park Krajobrazowy oraz Puszcza Notecka.

  Do powiatu prowadzą drogi krajowe S3, DK24, DK92 oraz kilka dróg wojewódzkich.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola